TBOS: De eerste ronde deel drie

TBOS: De eerste ronde deel drieDe finale van de tweede ronde is nog maar net voorbij of er staan alweer een tien nieuwe namen te wachten. Om het maken van een stem wat makkelijker te maken komt Ashladan zoals iedere maand weer met een kort overzicht van de deelnemende bands. Ronde één bestond voornamelijk uit thrash geweld terwijl de finale van ronde twee een pure death metal strijd was. Hoe zal deel drie verlopen?



Bandersnatch - http://www.myspace.com/melodicbandersnatch
Momenteel heeft deze Antwerpse band zijn muziek offline gehaald omdat de oude nummers niet meer goed bij het gezicht van de band zouden passen. Bekend is wel dat deze band druk bezig is met het werken aan een nieuwe cd. Ze beschrijven zichzelf als melodische metal.

Nagrach - www.myspace.com/nagrach
Deze band uit Liedekerke en stamt alweer uit 2004. In de afgelopen vijf jaar zijn er heel wat veranderingen in de line-up geweest en heeft de band al meerdere releases op zijn naam staan. De muziek zou het best te omschrijven zijn als melodische black metal.

Shellcase - www.myspace.com/shellcase
De band voor de mensen onder ons die houden van het wat rustigere werk. Deze Vlaamse band speelt namelijk muziek die prima in het rijtje Nickleback en Alter Bridge past.

Self Inflicted - http://www.myspace.com/biestmetalsi
Deze band uit Mechelen vertegenwoordigt deze ronde de fans van death metal. Met al meer dan tien jaar ervaring en drie demo's op zak kan deze band tot een "zware jongen" worden gerekend.

Meonz - www.myspace.com/meonz9120
De stijl van Meonz is moeilijk te omschrijven. Wel is te zeggen dat deze muziek bestaat uit pure agressie. Wie houd van hard raggen, breaks en lompe vocalen zit goed bij deze mannen uit Beveren-Waas.

Nemean - www.myspace.com/nemeanband
De eerste keer dat er in The Battle Of Steel een band zit die zich bezig houd met pagan praktijken. Death metal vermengt met folk is wat deze jonge honden uit Antwerpen het publiek voorschotelen.

Missed Abortion - www.myspace.com/missedabortion
De naam doet je misschien denken aan onvervalste grind maar deze jonge band is eigenlijk een metalcore band. Het enige dat er misschien gedeeld word met grind is het gevoel voor humor.

Embodiment of Fire - www.myspace.com/embodimentoffire
Hardcore met dubbele zanglijnen is wat deze band uit Rijkevorsel / Dessel bied. Wat resulteert in een mengsel van normale hardcore en Illdisposed.

Legends of steel - www.myspace.com/legendsofsteel
Power metal uit Limburg. Deze band lijkt geen muziek online te hebben maar op de Myspace staan enkele filmpjes met live materiaal. Voor de fans van Helloween en Iced Earth,

Schrywoud - www.myspace.com/schrywoud
Deze band uit Brugge speelt black metal en is het best te vergelijken met bands als Wyrd en Kroda. Veel invloeden uit de natuur dus. Verwacht geen kale kerker sfeer maar een wat meer zoetere sfeer met meer melodie.

Kortom dit is de meest veelzijdige ronde tot nu toe. Met onder andere de eerste keer dat er bands in het folk, power en black metal genre meedoen. Dat kan natuurlijk alleen maar een spannende wedstrijd worden.

Herinner jezelf eraan dat je drie stemmen hebt in plaats van één, dus je kunt meerdere bands helpen wanneer je niet kunt kiezen. Reclame maken voor je band mag en is zelfs aangeraden als je een band echt wilt laten winnen. Maar denk eraan dat vals spelen word bestraft en dat je een band niet helpt door vast te spelen. Vanaf nu is het verboden om meer dan twee accounts aan te maken via hetzelfde ip. Dubbele accounts zullen zonder pardon worden verwijdert.

Voor vragen en opmerkingen over deze omschrijvingen kun je terecht bij: number_17@ashladan.be



Opties reactieweergave

Kies uw favoriete manier om reacties weer te geven en klik op "instellingen opslaan" om uw veranderingen te activeren.
 #

Hey mensen!

Wij zijn druk in de weer met het thuis opnemen van één van onze nummers om op de myspace te zetten zodat jullie een beetje een beeld krijgen van waar het bij ons allemaal om draait ;)

Verwacht in onze muziek veel melodie, maar ook stevige gitaarstukken, dubbelbaspatronen, maar ook zeer technische en melancholische stukken, dit alles doorspekt door een goeie, muzikale grunt!

Cheers,
Viktor.

 
afbeelding van number_17
 #

Hey Viktor, wanneer je wat hebt dan mail me maar even dan pas ik de tekst wel aan. Succes!

 
 #

Nagrach en Schrywoud mensen!!! Stemmen!

 
 #

Gegroet beste metalheads,
dankzij velen hebben we al veel stemmen binnengekregen en voor die genen zijn we ook echt dankbaar. Voor de anderen hopen we dat jullie eens zouden willen luisteren naar onze muziek: www.myspace.com/schrywoud. Er staat hier al een korte beschrijving over ons. Maar onze persoonlijke inbreng is het volgende:
We noemen ons zelf Epic/Pagan , Epische en heydense muziek. Veel black invloeden maar vooral het technische werk met veel melodie. Sounds like: Wintersun, Ensiferum, Equilibrium, Wolfchant en dergelijken.
We hebben muziek staan ( rehearsel & studio ) en ook live beeld materiaal.

Wij danken iedereen die onze muziek steunt, voor de andere deelnemende bands ook veel succes toegewenst !

Groeten, Schrywoud

 

Latest poll

Hoe verliep Graspop Metal Meeting 2010 voor jullie?

Graspop Metal Meeting heeft ook dit jaar records verbroken, op drie dagen waren er meer dan 132.000 mensen aanwezig! Hoe is jouw GMM verlopen? Laat het ons hier weten!

Keuzen

Gebruikerslogin

Wie is online

Er zijn momenteel 2 gebruikers en 10 gasten online.

Online gebruikers