Alcatraz metal festival geeft nieuwe namen vrij

Aan het begin van dit jaar konden we jullie vertellen dat de band Gunslinger naar het Alcatraz metal festival komt, maar we hebben nog veel leukere namen voor jullie! Want op de nieuwe website van het festival staat er een flyer met de volgende namen op: Kreator,Epica,Moonspell,Raven,Pretty Maids,Lizzy Borden,Evile en Cirrha Niva.  Deze namen werden ons door de organisatie bevestigd, meer informatie volgt later!

 

Alcatraz metal festival flyer

Average: 10 (2 votes)

Opties reactieweergave

Kies uw favoriete manier om reacties weer te geven en klik op "instellingen opslaan" om uw veranderingen te activeren.
afbeelding van Hagar_The_Dark
 #

Mooie affiche,

Stom dat ze da doen tijdens Wacken...

 
afbeelding van Demonic Reaper
 #

bwa, Alcatraz valt ongeveer op dezelfde moment als vorig jaar...'t is Wacken da weer veranderd is :P

 
afbeelding van Smetsar
 #

KREATOR!!! Ja, noezen goa wel goan wi!!!

 
afbeelding van Prematory
 #

KREATOR EN EVILE! JIHAAW!
AANWEZIG!!!

 
afbeelding van femgirl100
 #

pfff da valt weeral in augustus wanneer ik juist op vakantie ben

 
afbeelding van Endofna
 #

ik ben ook weg in augustus, i share the pain! ;p maar pbmf was zalig en da compenseert et een beetj ;p

 
 #

Aanwezig! No doubt about it

 
afbeelding van metalmachientje
 #

Beetje flauwe affiche ivm vorig jaar, maar bon ik zal wel gaan.  Hopelijk komt er nog wat goeds bij.

 
afbeelding van Smetsar
 #

Affiche is tot nu toe inderdaad flauwer. Maar Kreator en Epica zijn toch al meer dan goed genoeg voor mij om me daar te vertonen!

 
afbeelding van El Basso
 #
10

Rock untill you drop was beengoed destijds maar als de zanger nog zo'n ongelofelijke zal hebben zoals op het nummer Hellpatrol, dat betwijlel ik! Enne Alcatrazfest is een max van een alternatief tov WOA. Dicht bij de deur en altijd dik in orde!Mij gaat het om Kreator in de eerste plaats, Evile is ook in orde heb ze al eens gezien in voorprogramma van Exodus. En de oudgedienden zal wel leuk zijn om zien, Aye!

 
afbeelding van Rivfader
 #

Niet zo'n goeie affiche maar toch aanwezig voor Kreator en Evile.

 
 #
10

KREATOR!!! EPICA!!! MOONSPELL!!!

 

Ik hoop dat ik aanwezig zal kunnen zijn! De week ervoor nog naar de Lokerse Feesten voor Alice Cooper, Anthrax en Papa Roach ^^

 

Latest poll

Hoe verliep Graspop Metal Meeting 2010 voor jullie?

Graspop Metal Meeting heeft ook dit jaar records verbroken, op drie dagen waren er meer dan 132.000 mensen aanwezig! Hoe is jouw GMM verlopen? Laat het ons hier weten!

Keuzen

Gebruikerslogin

Wie is online

Er zijn momenteel 2 gebruikers en 10 gasten online.

Online gebruikers